NOVINKY13.6.2022

PŘEDTÁBOROVÁ SCHŮZE 2022 😉

 Pro to, aby děti měly o prázdninách na našem táboře nadupaný program, vše připravujeme s vedoucími průběžně během celého roku. Nejenže pořádáme každotýdenní pravidelné schůze a vše plánujeme a domlouváme, ale jednou za čas to chce i velkou, před táborovou schůzi. Ostatně střípky z té poslední, si můžete nyní prohléhnout zde . Máme stále volná místa, proto neváhejte a své děti přihlaste 🥰 . 

Těšíme se na Vás, kolektiv LDT Svět🌍😄.


3.5.2022
MOTOKROS 🛵
Asi jeden z největších úspěchů, v rámci loňského programu, u dětí zaznamenal workshop s motokrosaři z SMX Racing Team z Rudníku, v čele s naším hlavním vedoucím Pavlem 😊. Ti po besedě, ukázce svých strojů a různých triků, děti povozili 😍. Ani letos nás svojí návštěvou neochudí.
Stále máme volná místa, proto neváhejte a ještě své děti na náš tábor přihlaste 😊🌍.

12.4.2022

CUKROVÁ VATA

Kdo by neměl rád cukrovou vatu 😍. Letos opět u nás na táboře přivítáme manžele Taclíkovi, kteří dětem udělají mega velkou cukrovou vatu, kterou stejně jako loni budou mít určitě až za ušima 😋.


4.4.2022
HASIČI 🚒

Stejně jako minulý rok, i letos nás navštíví dobrovolní hasiči z Českého Dubu. Dětem po besedě ukáží hasičskou techniku, zdravotnické vybavení, zodpoví dotazy a provedou je náplní jejich práce 🚒🚨.


6.2.2022

MISS A MISSÁK TÁBORA SVĚT 2022 🥇🌸💃🏽🕺🏽

I letos pro děti chystáme spoustu nadupaných her a soutěží. Jednou z nich bude MISS a MISSÁK tábora Svět 2022, která nebude jen o kráse 😌😍. Pro soutěžící máme připravené disciplíny, které jim dopomohou získat tento titul. Už se na vás všechny moc těšíme ☺️.


24.12.2021

HEZKÉ SVÁTKY 2021 🎅🏻

Za všechny vedoucí, praktikanty a ostatní prima lidičky podílející se na chodu tábora Svět, přejeme:

Bohatého Ježíška,

hodně dobrot do bříška.

Hodně zdraví, štěstíčka a

lásky plná srdíčka.

Krásné a pohodové svátky 🎄.

Všichni z týmu LDT Svět 


13.10.2021

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR SVĚT 2022 JE SPUŠTĚNA 🎉

Dnešním dnem oficiálně spouštíme PŘIHLÁŠKU na náš tábor Svět 2022. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás v létě 😍. 


TÁBOR SVĚT 2022 


27.8.2021

PODĚKOVÁNÍ-TÁBOR 2021😌

Tábor je jen pár dní za námi, ale nám už se stýská a nemůžeme se dočkat příštích prázdnin 🥺😢 . Ačkoliv se to může zdát brzo, už plánujeme a připravujeme se s vedoucími na příští rok 🤩.

 Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim táborníkům za skvělou spolupráci. Byli jste skvělí 😍. Každý den jste se od nás učili něco nového, naopak i my jsme se učili od vás. Získávali nové vzpomínky, zážitky a zkušenosti, na které určitě budeme vzpomínat ještě hodně dlouho. 

Velké díky patří i vám, milí rodiče, za důvěru a podporu. Děkujeme 🍀. 

Dále děkujeme našemu celému personálu. Našim skvělým vedoucím, kteří se starali 24/7 o vaše ratolesti, vymýšleli krásný program a pečovali o ně a podíleli se na chodu tábora 🍀. 

Našim dobrosrdečným praktikantům, kteří byli vždy při ruce vedoucím a nemalým dílem jim pomáhali na každém kroku 🍀.

 Našim paním kuchařkám Lence a Jarmile, které se výborně staraly o plné žaludky všech účastníků👩‍🍳 . 

Našemu zdravotníkovi Tobiášovi, který trpělivě pečoval o zdraví každičkého z nás a vždy pečlivě ošetřil nejen všechny rány a ranky 👨‍⚕️. 

Našemu nočnímu hlídačovi Jendovi, který pečlivě hlídal přes noc náš tábor, aby se do něj nedostal nikdo cizí. 

Našemu programovému vedoucímu Ondrovi, který dal do chodu celotáborový program 🤹🏼‍♂️.

Bez každého jednotlivého z vás, by tábor nebyl tak výjimečný, jako byl. Velké díky v neposlední řadě patří Pavlovi Sadeckému, provozovateli krásného areálu, o který se stará a kde jsme strávili 12 dní plných zábavy 😊. 

Už se těšíme na příští tábor. Tak za rok, ahoooooj 🥺❤️. 


25.7.2021

DEN PRVNNÍ POMOCI 🚑

Udává se, že 6. srpna je Mezinárodní den boje lékařů za mír. Proto v rámci tábora náš zdravotník Tobiáš připravil Den první pomoci 🩸. Děti se naučí základy laické první pomoci, resuscitaci, obvazování ran 🩹, PP při krvácení, zlomeninách a mnoho dalšího. Dále se podívají do profesionálního resuscitačního batohu 🧰, vyzkouší si již zmiňovanou resuscitaci na figuríně, bude prostor pro besedu s otázkami a možná uvidí i skoro opravdickou scénu ze záchranné akce. Připravené jsou i kvízy, které se budou vyhodnocovat a nejlepší ,,zdravoťáci“ budou odměněni 🏅. 


21.7.2021

CENY PRO TÁBORNÍKY 🏆

Pro děti máme nakoupenou již část krásných CEN A ODMĚN 🎁. Táborníci dostanou velké ceny, jako je například piñata 🦄, autodráha 🚗, deskové hry, sluchátka, vodní pistole 🔫, medaile 🥇, diplomy 📜, pohár pro vítěze CTH 🏆, ale i menší-šperky 💍, puzzle, autíčka, gumičky, psací potřeby 🖍, bublifuky, notesy a sešity 📚. Rozhodně se mají na co těšit. Odměňovat se budou vždy na večerním nástupu 🕦 dle oddílů a oddílových her, nebo celotáborových her a vždy budou oceněni dle umístění a charakteru dané hry ⚽️ 🤹‍♀️ ✍🏻 🎤 diplomem či cenou🏅.


21.7.2021

TÁBOR NA POSLEDNÍ CHVÍLI 

Mají všechny tábory okolo už STOP STAV? My ještě ne! Vzhledem k tomu, že náš vybraný areál má velkou kapacitu, máme stále ještě několik míst volných. 

Areál se nachází blízko Liberce ve vesničce Český Dub uprostřed lesů, kam budeme chodit STAVĚT DOMEČKY, BUNKRY A HRÁT BOJOVKY 🌲. O děti se bude starat parta skvělých vedoucích, na které se můžete podívat v rubrice VEDOUCÍ a něco si i o nich přečíst. O výbornou domácí kuchyni se nám budou starat zkušené KUCHAŘKY Lenka a Jana 👩‍🍳🍵. O zdraví dětí a hygienu náš táborový ZDRAVOTNÍK a záchranář Tobiáš 🚑🩹.

Ani program tábora nebude rozhodně chudý. Přijedou se nás podívat borci na MOTORKÁCH z týmu SMX RACING TEAM RUDNÍK, kteří určitě nejhodnější děti povozí, budeme opékat BUŘTY U TÁBORÁKU A ZPÍVAT U KYTARY 🎸, náš programový vedoucí má vymyšlenou bezva CELOTÁBOROVKU na téma CESTA ČASEM 🕰. Dětem se nevyhne ani STEZKA ODVAHY, STŘELBA NA TERČ Z PISTOLE, VEČERNÍ PROGRAM, který pohostí náš DJ, který se stará o nejlepší hudební pecky, osvětlení a spolupracuje s programovým vedoucím který zajistí večerní hry a zábavu 🎊. Navštíví nás také DOBROVOLNÍ HASIČI z Českého Dubu  👨🏼‍🚒 a dále budeme BATIKOVAT 🎨, UZLOVAT lana, chodit na KOUPALIŠTĚ 🏊‍♀️, SPORTOVAT ⚽️🏀🏈,  promítneme si LETNÍ KINO, při kterém nás navštíví stánek s cukrovou vatou, a hrát spouuustu ODDÍLOVÝCH HER o krásné věcné ceny a diplomy, které si pro děti připravili vedoucí 🏆🥇

Tak přihlaste své děti, ať zažijí nezapomenutelné léto plné zábavy, her a radosti. Těšíme se na Vás 😍.


14.7.2021

COVID-19 🦠

Na náš tábor dle aktuálních opatření vlády můžeme přijmout pouze táborníka, který splňuje tyto podmínky:

  • negativní antigenní test starý max. 3 dny (7. den ale táborníka budeme muset přetestovat-přijede tým antigenního testování z Trutnova od Jedničky, kteří provádí odběry ze slin)
  • negativní PCR test starý max. 7 dní (přetestování nebude potřeba)
  • minimálně 22 dní po první očkovací dávce proti Covid-19
  • potvrzení o prodělání Covidu-19 v posledních 180 dnech

1.7.2021

LETNÍ KINO, UZLOVÁNÍ, KOUPALIŠTĚ 🤩

Co vás ještě na našem táboře čeká? No nuda rozhodně ne. S táborovými vedoucími připravujeme krásný program, na který se těšíme nejen my-dospěláci, ale určitě by měly i všechny děti. Jako na každém správném táboře uspořádáme letní kino 📽 🌛 a dokonce i s občerstvením. K dispozici bude cukrová vata 🍭 🍿 a i malý bufet, který bude otevřen nejen na tento večer.

V okolí areálu jsou krásné lesy, kam se určitě nejednou půjdou hrát oddílové i celotáborové hry🌲 . No, máme toho vymyšleného hafo. Táborníci se naučí také například vázat uzle. V blízkosti areálu se nachází městské koupaliště, kam naši táborníci budou mít vstup zdarma. Pro nejmenší a neplavce bude přímo v areálu tábora ,,cibulový“ bazén. Takže hlavně nezapomeňte zabalit plavky 🏊‍♀️.

Těšíme se na vás. Už se nám to pomaličku, ale jistě blíží, pár míst však máme stále ještě volných. Tak neváhejte a přihlaste se 😍. 


1.6.2021

DEN DĚTÍ 🎈

Všem našim táborníkům, i všem dětem z celého světa přejeme krásný Mezinárodní den dětí 🌍🎈 👧🏻👦🏻.


26.5.2021

HASIČI 🔥🚒

Ani náš tábor neochudí návštěva hasičů. Dobrovolný hasičský sbor z Českého Dubu přijede dětem ukázat techniku, se kterou je seznámí a bude prostor i pro besedu, kde se děti budou moci ptát na otázky, které je zajímají 😉.

Jinak máme ještě volná místa, tak neváhejte a přihlaste se 🍀.  


12.5.2021

PŘEDTÁBOROVÁ SCHŮZE 😍

O víkendu jsme se sešli s táborovými vedoucími a praktikanty. Probírali se organizační věci, vytvářeli kulisy, plánovali program, stmelovali se, připravovali táborové divadlo a spoustu dalšího 🤠. Všichni vedoucí i praktikanti se už těší na srpen a na děti. Kromě programu, který bude pro celý tábor stejný, mají vedoucí připravené suprové hry pro daný oddíl, ke kterému děti budou dle pohlaví a věku přiděleny 😜.


10.5.2021

TÁBOROVÝ AREÁL 🏚

O víkendu jsme se s partou vedoucích byli opět podívat v našem krásném areálu v Českém Dubu. No posuďte sami. Je to nádhera 😍. Dokonce je odsud i výhled na Ještěd. Už se nemůžeme dočkat, až se s dětmi v srpnu uvidíme 😇. 


4.5.2021

TANČI DOKUD MŮŽEŠ... 💃🕺

Párkrát za tábor bude děti čekat táborová diskotéka, kde se budou hrát různé hry. Táborníci si vylosují MISS tábora, zpívat karaoke, hrát taneční hry, nebo uskuteční opravdickou módní přehlídnu a táborovou akademii 🤹‍♂️. Ale hlavně se bude zpívat, tančit a užívat si. S našim DJ se nikdo nudit nebude. Už teď dává do kupy pecky, které budou znít podvečerním areálem. No, každopádně je čas si pořádně zablbnout 😜.


21.4.2021

BATIKOVÁNÍ 🌈

Nezapomeňte svým dětem na tábor přibalit i bílé tričko. Budeme totiž batikovat. Každý táborník si pak zpátky domů doveze své jedinečné tričko s originálními vzory, které si vytvořil a navždycky bude mít památku 👕.


7.4.2021

STŘELBA NA TERČ 🔫

Děti budou mít jedinečnou možnost si zastřílet s replikami vojenských (airsoftových) zbraní na terč. Vystřelí si například z útočné pušky M4, odstřelovací pušky L96, záložní pistole M9 beretta, nebo ze samopalu MP5. Kdo se stane nejlepším střelcem tábora SVĚT a vystřílí nejvíce bodů 🥇 ?


4.3.2021

NOC PLNÁ STRAŠIDEL 👻

U nás nudu rozhodně nezažijete. Děti se jeden večer s námi vydají na STEZKU ODVAHY, která prověří jejich statečnost 💀. Mladší táborníky bude čekat CESTA Z POHÁDKY DO POHÁDKY, kde navštíví známé pohádkové bytosti 🤴. Všichni zúčastnění dostanou na konci odměnu🥇.  


28.3.2021

CELOTÁBOROVÁ HRA 🥇

Celotáborová hra, neboli CTH, nesmí chybět snad na žádném táboře. Ta naše, letošní, se povede v duchu ,,Cesta časem''. Děti díky STROJI ČASU prozkoumají jak časy z minulosti, tak i budoucnosti ⏳. Budou se hrát různé nápadité hry, soutěžit, vynalézat, objevovat a nejlepší družstvo na konci tábora získá putovní pohár Mistrů dětského tábora Svět 🏆. CTH bude během celého tábora doprovázet i tematické divadlo, které si pro děti připravili naši vedoucí a instruktoři 🎭. 


20.3.2021

TÁBORÁK S PŘEKVAPENÍM 🔥

U nás rozhodně nebude ani chybět pravý táborák. Rozpálíme oheň, opečeme si buřty, budeme zpívat a neochudíme doprovod na kytaru. Užijeme si super večer a na konci děti bude čekat překvapení 🎈 🎉.


17.3.2021

MOTOKROS NA NAŠEM TÁBOŘE!

V létě nám přijedou zpestřit program i borci z profesionálního motokrosového týmu SMX Racing team Rudník. Děti se můžou těšit na besedu se závodníky, ukázku výstroje jezdců a závodních strojů a ti nejhodnější se možná i svezou 😉🛵 . 


14.3.2021

TÁBOR 2021 😍! 

Ahoooj, zveme vás všechny na tábor Svět 2021. Bude se konat 1.8.2021 - 13.8.2021 v rekreačním areálu v Českém Dubu. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás, zažijeme spoustu zábavy 😍.


TÁBOR SVĚT 2021