NOVINKY1.6.2021

DEN DĚTÍ 🎈

Všem našim táborníkům, i všem dětem z celého světa přejeme krásný Mezinárodní den dětí 🌍🎈 👧🏻👦🏻.


26.5.2021

HASIČI 🔥🚒

Ani náš tábor neochudí návštěva hasičů. Dobrovolný hasičský sbor z Českého Dubu přijede dětem ukázat techniku, se kterou je seznámí a bude prostor i pro besedu, kde se děti budou moci ptát na otázky, které je zajímají 😉.

Jinak máme ještě volná místa, tak neváhejte a přihlaste se 🍀.  


12.5.2021

PŘEDTÁBOROVÁ SCHŮZE 😍

O víkendu jsme se sešli s táborovými vedoucími a praktikanty. Probírali se organizační věci, vytvářeli kulisy, plánovali program, stmelovali se, připravovali táborové divadlo a spoustu dalšího 🤠. Všichni vedoucí i praktikanti se už těší na srpen a na děti. Kromě programu, který bude pro celý tábor stejný, mají vedoucí připravené suprové hry pro daný oddíl, ke kterému děti budou dle pohlaví a věku přiděleny 😜.


10.5.2021

TÁBOROVÝ AREÁL 🏚

O víkendu jsme se s partou vedoucích byli opět podívat v našem krásném areálu v Českém Dubu. No posuďte sami. Je to nádhera 😍. Dokonce je odsud i výhled na Ještěd. Už se nemůžeme dočkat, až se s dětmi v srpnu uvidíme 😇. 


4.5.2021

TANČI DOKUD MŮŽEŠ... 💃🕺

Párkrát za tábor bude děti čekat táborová diskotéka, kde se budou hrát různé hry. Táborníci si vylosují MISS tábora, zpívat karaoke, hrát taneční hry, nebo uskuteční opravdickou módní přehlídnu a táborovou akademii 🤹‍♂️. Ale hlavně se bude zpívat, tančit a užívat si. S našim DJ se nikdo nudit nebude. Už teď dává do kupy pecky, které budou znít podvečerním areálem. No, každopádně je čas si pořádně zablbnout 😜.


21.4.2021

BATIKOVÁNÍ 🌈

Nezapomeňte svým dětem na tábor přibalit i bílé tričko. Budeme totiž batikovat. Každý táborník si pak zpátky domů doveze své jedinečné tričko s originálními vzory, které si vytvořil a navždycky bude mít památku 👕.


7.4.2021

STŘELBA NA TERČ 🔫

Děti budou mít jedinečnou možnost si zastřílet s replikami vojenských (airsoftových) zbraní na terč. Vystřelí si například z útočné pušky M4, odstřelovací pušky L96, záložní pistole M9 beretta, nebo ze samopalu MP5. Kdo se stane nejlepším střelcem tábora SVĚT a vystřílí nejvíce bodů 🥇 ?


4.3.2021

NOC PLNÁ STRAŠIDEL 👻

U nás nudu rozhodně nezažijete. Děti se jeden večer s námi vydají na STEZKU ODVAHY, která prověří jejich statečnost 💀. Mladší táborníky bude čekat CESTA Z POHÁDKY DO POHÁDKY, kde navštíví známé pohádkové bytosti 🤴. Všichni zúčastnění dostanou na konci odměnu🥇.  


28.3.2021

CELOTÁBOROVÁ HRA 🥇

Celotáborová hra, neboli CTH, nesmí chybět snad na žádném táboře. Ta naše, letošní, se povede v duchu ,,Cesta časem''. Děti díky STROJI ČASU prozkoumají jak časy z minulosti, tak i budoucnosti ⏳. Budou se hrát různé nápadité hry, soutěžit, vynalézat, objevovat a nejlepší družstvo na konci tábora získá putovní pohár Mistrů dětského tábora Svět 🏆. CTH bude během celého tábora doprovázet i tematické divadlo, které si pro děti připravili naši vedoucí a instruktoři 🎭. 


20.3.2021

TÁBORÁK S PŘEKVAPENÍM 🔥

U nás rozhodně nebude ani chybět pravý táborák. Rozpálíme oheň, opečeme si buřty, budeme zpívat a neochudíme doprovod na kytaru. Užijeme si super večer a na konci děti bude čekat překvapení 🎈 🎉.


17.3.2021

MOTOKROS NA NAŠEM TÁBOŘE!

V létě nám přijedou zpestřit program i borci z profesionálního motokrosového týmu SMX Racing team Rudník. Děti se můžou těšit na besedu se závodníky, ukázku výstroje jezdců a závodních strojů a ti nejhodnější se možná i svezou 😉🛵 . 


14.3.2021

TÁBOR 2021 😍! 

Ahoooj, zveme vás všechny na tábor Svět 2021. Bude se konat 1.8.2021 - 13.8.2021 v rekreačním areálu v Českém Dubu. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás, zažijeme spoustu zábavy 😍.