TÁBOR SVĚT 2022+VIDEO

26.08.2022

Dneska je to přesně 14 dní od té doby, co se vaše zlatíčka vrátili domů. My už od příštího týdne začínáme plánovat tábor na rok 2023. Je to ještě pěkná řádka dní, ale už se nemůžeme dočkat a máme spoustu nápadů, co ještě vylepšit, aby byl příští rok ještě lepší, než ten letošní. 

Videem, na které pod tímto článkem najdete odkaz, bychom Vám chtěli připomenout ještě pár hezkých momentů, které děti zažily a zároveň Vám, rodičům, poděkovat za vaši přízeň, důvěru i podporu. Přišlo nám tolik krásných ohlasů. 

Dále bychom chtěli poděkovat i skvělým dětem, které jsme letos na táboře měli. DĚTI, BYLY JSTE ÚPLNĚ SKVĚLÝ. MOC SE NA VÁS TĚŠÍME I NA PŘÍŠTÍ ROK. Obrovské díky patří všem skvělým lidičkám, kteří se o vaše ratolesti starali. Ať jsou to vedoucí, kteří měli ohromnou trpělivost, na každý den si připravovali plno her a zvládli vést perfektně celý oddíl , nebo jejich pravé ruce, praktikanti, kteří dopomáhali vedoucím a rovněž si připravovali krásný program a pečovali o táborníky. O hladové krky se neskutečně postarali naši kuchaři Pavel, Jarmilka, Dáda a pomocník Vojta. Ohromný klobouk dolů za nejen ta výborná jídla, které jste každý den vykouzlili. 

O nejen bolavá kolena a bříška, ale o celkové zdraví všech účastníků, výborně pečovali naši skvělí zdravotníci Tobiáš a Marťa, bez kterých by se tábor rozhodně neobešel. 

Celotáborovou hru přichystal, stejně jako minulý rok, náš programový vedoucí Ondra, který smíchal všechny oddíly dohromady a tím děti dostaly možnost se poznat na různých hrách napříč věkem, což bylo super. 

No a v noci nám, kromě pověřeného vedoucího, hlídal tábor náš noční hlídač Jenda, který se bezvadně staral o bezpečnost nás všech, když jsme spali a odpočívali abychom nabrali síly na další den. Poděkování patří i všem ostatním, co se na chodu tábora, jeho přípravě nebo programu podíleli. A stejně jako rok loňský, děkujeme Pavlu Sadeckému, který tento krásný areál provozuje a umožnil nám zde, v Českém Dubu, strávit krásných 12 dní, na které jen tak někdy nezapomeneme. 

Neskutečný, jak to všechno uteklo. Už se ale nemůžeme dočkat na TÁBOR SVĚT 2023. Bude to peckaaaa 😍.