TÁBOR NA POSLEDNÍ CHVÍLI

21.07.2021

Mají všechny tábory okolo už STOP STAV? My ještě ne! Vzhledem k tomu, že náš vybraný areál má velkou kapacitu, máme stále ještě několik míst volných. 

Areál se nachází blízko Liberce ve vesničce Český Dub uprostřed lesů, kam budeme chodit STAVĚT DOMEČKY, BUNKRY A HRÁT BOJOVKY 🌲. O děti se bude starat parta skvělých vedoucích, na které se můžete podívat v rubrice VEDOUCÍ a něco si i o nich přečíst. O výbornou domácí kuchyni se nám budou starat zkušené KUCHAŘKY Lenka a Jana 👩‍🍳🍵. O zdraví dětí a hygienu náš táborový ZDRAVOTNÍK a záchranář Tobiáš 🚑🩹.

Ani program tábora nebude rozhodně chudý. Přijedou se nás podívat borci na MOTORKÁCH z týmu SMX RACING TEAM RUDNÍK, kteří určitě nejhodnější děti povozí, budeme opékat BUŘTY U TÁBORÁKU A ZPÍVAT U KYTARY 🎸, náš programový vedoucí má vymyšlenou bezva CELOTÁBOROVKU na téma CESTA ČASEM 🕰. Dětem se nevyhne ani STEZKA ODVAHY, STŘELBA NA TERČ Z PISTOLE, VEČERNÍ PROGRAM, který pohostí náš DJ, který se stará o nejlepší hudební pecky, osvětlení a spolupracuje s programovým vedoucím který zajistí večerní hry a zábavu 🎊. Navštíví nás také DOBROVOLNÍ HASIČI z Českého Dubu  👨🏼‍🚒 a dále budeme BATIKOVAT 🎨, UZLOVAT lana, chodit na KOUPALIŠTĚ 🏊‍♀️, SPORTOVAT ⚽️🏀🏈,  promítneme si LETNÍ KINO, při kterém nás navštíví stánek s cukrovou vatou, a hrát spouuustu ODDÍLOVÝCH HER o krásné věcné ceny a diplomy, které si pro děti připravili vedoucí 🏆🥇

Tak přihlaste své děti, ať zažijí nezapomenutelné léto plné zábavy, her a radosti. Těšíme se na Vás 😍.