NOVINKY TÁBOR 2021

Tábor je jen pár dní za námi, ale nám už se stýská a nemůžeme se dočkat příštích prázdnin 🥺😢 . Ačkoliv se to může zdát brzo, už plánujeme a připravujeme se s vedoucími na příští rok 🤩.

Udává se, že 6. srpna je Mezinárodní den boje lékařů za mír. Proto v rámci tábora náš zdravotník Tobiáš připravil Den první pomoci 🩸. Děti se naučí základy laické první pomoci, resuscitaci, obvazování ran 🩹, PP při krvácení, zlomeninách a mnoho dalšího. Dále se podívají do profesionálního resuscitačního batohu 🧰, vyzkouší si již zmiňovanou...

Mají všechny tábory okolo už STOP STAV? My ještě ne! Vzhledem k tomu, že náš vybraný areál má velkou kapacitu, máme stále ještě několik míst volných.

Pro děti máme nakoupenou již část krásných CEN A ODMĚN 🎁. Táborníci dostanou velké ceny, jako je například piñata 🦄, autodráha 🚗, deskové hry, sluchátka, vodní pistole 🔫, medaile 🥇, diplomy 📜, pohár pro vítěze CTH 🏆, ale i menší-šperky 💍, puzzle, autíčka, gumičky, psací potřeby 🖍, bublifuky, notesy a sešity ...

Čvc 14

COVID-19

Na náš tábor dle aktuálních opatření vlády můžeme přijmout pouze táborníka, který splňuje tyto podmínky:

Co vás ještě na našem táboře čeká? No nuda rozhodně ne. S táborovými vedoucími připravujeme krásný program, na který se těšíme nejen my-dospěláci, ale určitě by měly i všechny děti. Jako na každém správném táboře uspořádáme letní kino 📽 🌛 a dokonce i s občerstvením. K dispozici bude cukrová vata 🍭 🍿 a i malý bufet, který bude otevřen nejen...

Čvn 01

DEN DĚTÍ

Všem našim táborníkům, i všem dětem z celého světa přejeme krásný Mezinárodní den dětí 🌍🎈 👧🏻👦🏻.

Kvě 26

HASIČI

Ani náš tábor neochudí návštěva hasičů. Dobrovolný hasičský sbor z Českého Dubu přijede dětem ukázat techniku, se kterou je seznámí a bude prostor i pro besedu, kde se děti budou moci ptát na otázky, které je zajímají 😉.

O víkendu jsme se sešli s táborovými vedoucími a praktikanty. Probírali se organizační věci, vytvářeli kulisy, plánovali program, stmelovali se, připravovali táborové divadlo a spoustu dalšího 🤠. Všichni vedoucí i praktikanti se už těší na srpen a na děti. Kromě programu, který bude pro celý tábor stejný, mají...

O víkendu jsme se s partou vedoucích byli opět podívat v našem krásném areálu v Českém Dubu. No posuďte sami. Je to nádhera 😍. Dokonce je odsud i výhled na Ještěd. Už se nemůžeme dočkat, až se s dětmi v srpnu uvidíme 😇.

Párkrát za tábor bude děti čekat táborová diskotéka, kde se budou hrát různé hry. Táborníci si vylosují MISS tábora, zpívat karaoke, hrát taneční hry, nebo uskuteční opravdickou módní přehlídnu a táborovou akademii 🤹‍♂️. Ale hlavně se bude zpívat, tančit a užívat si. S našim DJ se nikdo nudit nebude. Už teď dává do kupy pecky, které budou znít...

Nezapomeňte svým dětem na tábor přibalit i bílé tričko. Budeme totiž batikovat. Každý táborník si pak zpátky domů doveze své jedinečné tričko s originálními vzory, které si vytvořil a navždycky bude mít památku 👕.

Děti budou mít jedinečnou možnost si zastřílet s replikami vojenských (airsoftových) zbraní na terč. Vystřelí si například z útočné pušky M4, odstřelovací pušky L96, záložní pistole M9 beretta, nebo ze samopalu MP5. Kdo se stane nejlepším střelcem tábora SVĚT a vystřílí nejvíce bodů 🥇🔫 ?

U nás nudu rozhodně nezažijete. Děti se jeden večer s námi vydají na STEZKU ODVAHY, která prověří jejich statečnost 💀. Mladší táborníky bude čekat CESTA Z POHÁDKY DO POHÁDKY, kde navštíví známé pohádkové bytosti 🤴. Všichni zúčastnění dostanou na konci odměnu 👻🥇.

U nás rozhodně nebude ani chybět pravý táborák 🔥. Rozpálíme oheň, opečeme si buřty, budeme zpívat a neochudíme doprovod na kytaru. Užijeme si super večer a na konci děti bude čekat překvapení 🎈 🎉.

Celotáborová hra, neboli CTH, nesmí chybět snad na žádném táboře. Ta naše, letošní, se povede v duchu ,,Cesta časem''. Děti díky STROJI ČASU prozkoumají jak časy z minulosti, tak i budoucnosti ⏳. Budou se hrát různé nápadité hry, soutěžit, vynalézat, objevovat a nejlepší družstvo na konci tábora získá putovní pohár Mistrů dětského tábora Svět 🏆....

V létě nám přijedou zpestřit program i borci z profesionálního motokrosového týmu SMX Racing team Rudník. Děti se můžou těšit na besedu se závodníky, ukázku výstroje jezdců a závodních strojů a ti nejhodnější se možná i svezou 😉🛵 .

Ahoooj, zveme vás všechny na tábor Svět 2021. Bude se konat 1.8.2021 - 13.8.2021 v rekreačním areálu v Českém Dubu. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás, zažijeme spoustu zábavy 😍.