NOVINKY 2024

NOVINKY 2024

Včera jsme se (skoro) všichni sešli na velké předtáborové schůzi na chatě v Krkonoších. Schůze trvala opravdu několik hodin, během kterých jsme přivítali naše nováčky, celý táborový personál jsme seznámili s novinkami a dopodrobna probrali celou organizaci a chod tábora.

Tábor se zaplňuje, zbývá nám posledních 30 míst a my se moc těšíme na všechny táborníky, kteří s námi jezdili roky minulé a samozřejmě i na táborníky nové. Takže pokud chcete, aby Vaše děti zažily skvělé léto plné neopakovatelných zážitků inspirované nejen světem Harryho Pottera, jste na správném místě.

Tento týden jsme našim táborníkům poslali sovy s dalšími dopisy z Dubovic. Takže milí rodiče, komu ještě dopis nepřišel, nezapomeňte příští týden kontrolovat schránky.

ZKOUŠKY NKÚ

10.02.2024

Účast na Bradavickém kvízu byla skvělá příležitost k načerpání různých nápadů ze světa Harryho Pottera. I naši táborníci se mohou těšit na kvíz, inspirovaný kouzelnických světem, který bude součástí CTH. Proto si s sebou nezapomeňte vzít své brky, protože zkoušky NKÚ se nezadržitelně blíží a profesorky i profesoři budou rozhodně nekompromisní....

Tak co, komu z vás už domů přišel dopis z Dubovic? Odeslali jsme první várku, tak rodiče nezapomeňte zkontrolovat poštu.

Tábor Svět přeje krásné svátky všem malým i velkým. Užijte si dny pohody a odpočinku se svými nejbližšími.