NOVINKYTÁBOR SVĚT 2023 


26.10.2022

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR SVĚT 2023 ❤️

Rok se s rokem sešel a my opět konečně otevíráme přihlášku na náš tábor Svět 2023 🥳🤩. Přihlášku a více informací najdete zde: 


TÁBOR SVĚT 2022 ✨ 


26.8.2022

TÁBOR SVĚT 2022 🌍😍

Dneska je to přesně 14 dní od té doby, co se vaše zlatíčka vrátili domů. My už od příštího týdne začínáme plánovat tábor na rok 2023. Je to ještě pěkná řádka dní, ale už se nemůžeme dočkat a máme spoustu nápadů, co ještě vylepšit, aby byl příští rok ještě lepší, než ten letošní. 

Videem, na které pod tímto článkem najdete odkaz, bychom Vám chtěli připomenout ještě pár hezkých momentů, které děti zažily a zároveň Vám, rodičům, poděkovat za vaši přízeň, důvěru i podporu. Přišlo nám tolik krásných ohlasů. 

Dále bychom chtěli poděkovat i skvělým dětem, které jsme letos na táboře měli. DĚTI, BYLY JSTE ÚPLNĚ SKVĚLÝ. MOC SE NA VÁS TĚŠÍME I NA PŘÍŠTÍ ROK. Obrovské díky patří všem skvělým lidičkám, kteří se o vaše ratolesti starali. Ať jsou to vedoucí, kteří měli ohromnou trpělivost, na každý den si připravovali plno her a zvládli vést perfektně celý oddíl , nebo jejich pravé ruce, praktikanti, kteří dopomáhali vedoucím a rovněž si připravovali krásný program a pečovali o táborníky. O hladové krky se neskutečně postarali naši kuchaři Pavel, Jarmilka, Dáda a pomocník Vojta. Ohromný klobouk dolů za nejen ta výborná jídla, které jste každý den vykouzlili. 

O nejen bolavá kolena a bříška, ale o celkové zdraví všech účastníků, výborně pečovali naši skvělí zdravotníci Tobiáš a Marťa, bez kterých by se tábor rozhodně neobešel. 

Celotáborovou hru přichystal, stejně jako minulý rok, náš programový vedoucí Ondra, který smíchal všechny oddíly dohromady a tím děti dostaly možnost se poznat na různých hrách napříč věkem, což bylo super. 

No a v noci nám, kromě pověřeného vedoucího, hlídal tábor náš noční hlídač Jenda, který se bezvadně staral o bezpečnost nás všech, když jsme spali a odpočívali abychom nabrali síly na další den. Poděkování patří i všem ostatním, co se na chodu tábora, jeho přípravě nebo programu podíleli. A stejně jako rok loňský, děkujeme Pavlu Sadeckému, který tento krásný areál provozuje a umožnil nám zde, v Českém Dubu, strávit krásných 12 dní, na které jen tak někdy nezapomeneme. 

Neskutečný, jak to všechno uteklo. Už se ale nemůžeme dočkat na TÁBOR SVĚT 2023. Bude to peckaaaa 😍. 


11.8.2022

ZÍTŘEJŠÍ ODJEZD

Zítra se z areálu v Českém Dubu bude odjíždět v 10.00 hodin. Pokud si svého táborníka chcete vyzvednout přímo v areálu, napište nám prosím zprávu a dostavte se nejdéle v 9.50. Všechny děti, které s námi pojedou autobusem budou přibližně mezi 11.30 a 12.00 hodin opět u autobusové zastávky v Rudník pošta. Už se na vás, rodiče, všichni moc těší 😊.


21.7.2022

INFORMACE PRO RODIČE-AUTOBUS 🚌

 Autobus bude odjíždět v neděli 31.7. 2022 ve 13.00 hodin z autobusové zastávky Rudník-pošta. Nezapomeňte si s sebou dokumenty nutné k odjezdu na tábor 🚌 .


13.6.2022

PŘEDTÁBOROVÁ SCHŮZE 2022 😉

 Pro to, aby děti měly o prázdninách na našem táboře nadupaný program, vše připravujeme s vedoucími průběžně během celého roku. Nejenže pořádáme každotýdenní pravidelné schůze a vše plánujeme a domlouváme, ale jednou za čas to chce i velkou, před táborovou schůzi. Ostatně střípky z té poslední, si můžete nyní prohléhnout zde . Máme stále volná místa, proto neváhejte a své děti přihlaste 🥰 . 

Těšíme se na Vás, kolektiv LDT Svět🌍😄.


3.5.2022
MOTOKROS 🛵
Asi jeden z největších úspěchů, v rámci loňského programu, u dětí zaznamenal workshop s motokrosaři z SMX Racing Team z Rudníku, v čele s naším hlavním vedoucím Pavlem 😊. Ti po besedě, ukázce svých strojů a různých triků, děti povozili 😍. Ani letos nás svojí návštěvou neochudí.
Stále máme volná místa, proto neváhejte a ještě své děti na náš tábor přihlaste 😊🌍.

12.4.2022

CUKROVÁ VATA

Kdo by neměl rád cukrovou vatu 😍. Letos opět u nás na táboře přivítáme manžele Taclíkovi, kteří dětem udělají mega velkou cukrovou vatu, kterou stejně jako loni budou mít určitě až za ušima 😋.


4.4.2022
HASIČI 🚒

Stejně jako minulý rok, i letos nás navštíví dobrovolní hasiči z Českého Dubu. Dětem po besedě ukáží hasičskou techniku, zdravotnické vybavení, zodpoví dotazy a provedou je náplní jejich práce 🚒🚨.


6.2.2022

MISS A MISSÁK TÁBORA SVĚT 2022 🥇🌸💃🏽🕺🏽

I letos pro děti chystáme spoustu nadupaných her a soutěží. Jednou z nich bude MISS a MISSÁK tábora Svět 2022, která nebude jen o kráse 😌😍. Pro soutěžící máme připravené disciplíny, které jim dopomohou získat tento titul. Už se na vás všechny moc těšíme ☺️.


24.12.2021

HEZKÉ SVÁTKY 2021 🎅🏻

Za všechny vedoucí, praktikanty a ostatní prima lidičky podílející se na chodu tábora Svět, přejeme:

Bohatého Ježíška,

hodně dobrot do bříška.

Hodně zdraví, štěstíčka a

lásky plná srdíčka.

Krásné a pohodové svátky 🎄.

Všichni z týmu LDT Svět 


13.10.2021

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR SVĚT 2022 JE SPUŠTĚNA 🎉

Dnešním dnem oficiálně spouštíme PŘIHLÁŠKU na náš tábor Svět 2022. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás v létě 😍. 


TÁBOR SVĚT 2021 


27.8.2021

PODĚKOVÁNÍ-TÁBOR 2021😌

Tábor je jen pár dní za námi, ale nám už se stýská a nemůžeme se dočkat příštích prázdnin 🥺😢 . Ačkoliv se to může zdát brzo, už plánujeme a připravujeme se s vedoucími na příští rok 🤩.

 Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim táborníkům za skvělou spolupráci. Byli jste skvělí 😍. Každý den jste se od nás učili něco nového, naopak i my jsme se učili od vás. Získávali nové vzpomínky, zážitky a zkušenosti, na které určitě budeme vzpomínat ještě hodně dlouho. 

Velké díky patří i vám, milí rodiče, za důvěru a podporu. Děkujeme 🍀. 

Dále děkujeme našemu celému personálu. Našim skvělým vedoucím, kteří se starali 24/7 o vaše ratolesti, vymýšleli krásný program a pečovali o ně a podíleli se na chodu tábora 🍀. 

Našim dobrosrdečným praktikantům, kteří byli vždy při ruce vedoucím a nemalým dílem jim pomáhali na každém kroku 🍀.

 Našim paním kuchařkám Lence a Jarmile, které se výborně staraly o plné žaludky všech účastníků👩‍🍳 . 

Našemu zdravotníkovi Tobiášovi, který trpělivě pečoval o zdraví každičkého z nás a vždy pečlivě ošetřil nejen všechny rány a ranky 👨‍⚕️. 

Našemu nočnímu hlídačovi Jendovi, který pečlivě hlídal přes noc náš tábor, aby se do něj nedostal nikdo cizí. 

Našemu programovému vedoucímu Ondrovi, který dal do chodu celotáborový program 🤹🏼‍♂️.

Bez každého jednotlivého z vás, by tábor nebyl tak výjimečný, jako byl. Velké díky v neposlední řadě patří Pavlovi Sadeckému, provozovateli krásného areálu, o který se stará a kde jsme strávili 12 dní plných zábavy 😊. 

Už se těšíme na příští tábor. Tak za rok, ahoooooj 🥺❤️. 


25.7.2021

DEN PRVNNÍ POMOCI 🚑

Udává se, že 6. srpna je Mezinárodní den boje lékařů za mír. Proto v rámci tábora náš zdravotník Tobiáš připravil Den první pomoci 🩸. Děti se naučí základy laické první pomoci, resuscitaci, obvazování ran 🩹, PP při krvácení, zlomeninách a mnoho dalšího. Dále se podívají do profesionálního resuscitačního batohu 🧰, vyzkouší si již zmiňovanou resuscitaci na figuríně, bude prostor pro besedu s otázkami a možná uvidí i skoro opravdickou scénu ze záchranné akce. Připravené jsou i kvízy, které se budou vyhodnocovat a nejlepší ,,zdravoťáci“ budou odměněni 🏅. 


21.7.2021

CENY PRO TÁBORNÍKY 🏆

Pro děti máme nakoupenou již část krásných CEN A ODMĚN 🎁. Táborníci dostanou velké ceny, jako je například piñata 🦄, autodráha 🚗, deskové hry, sluchátka, vodní pistole 🔫, medaile 🥇, diplomy 📜, pohár pro vítěze CTH 🏆, ale i menší-šperky 💍, puzzle, autíčka, gumičky, psací potřeby 🖍, bublifuky, notesy a sešity 📚. Rozhodně se mají na co těšit. Odměňovat se budou vždy na večerním nástupu 🕦 dle oddílů a oddílových her, nebo celotáborových her a vždy budou oceněni dle umístění a charakteru dané hry ⚽️ 🤹‍♀️ ✍🏻 🎤 diplomem či cenou🏅.


21.7.2021

TÁBOR NA POSLEDNÍ CHVÍLI 

Mají všechny tábory okolo už STOP STAV? My ještě ne! Vzhledem k tomu, že náš vybraný areál má velkou kapacitu, máme stále ještě několik míst volných. 

Areál se nachází blízko Liberce ve vesničce Český Dub uprostřed lesů, kam budeme chodit STAVĚT DOMEČKY, BUNKRY A HRÁT BOJOVKY 🌲. O děti se bude starat parta skvělých vedoucích, na které se můžete podívat v rubrice VEDOUCÍ a něco si i o nich přečíst. O výbornou domácí kuchyni se nám budou starat zkušené KUCHAŘKY Lenka a Jana 👩‍🍳🍵. O zdraví dětí a hygienu náš táborový ZDRAVOTNÍK a záchranář Tobiáš 🚑🩹.

Ani program tábora nebude rozhodně chudý. Přijedou se nás podívat borci na MOTORKÁCH z týmu SMX RACING TEAM RUDNÍK, kteří určitě nejhodnější děti povozí, budeme opékat BUŘTY U TÁBORÁKU A ZPÍVAT U KYTARY 🎸, náš programový vedoucí má vymyšlenou bezva CELOTÁBOROVKU na téma CESTA ČASEM 🕰. Dětem se nevyhne ani STEZKA ODVAHY, STŘELBA NA TERČ Z PISTOLE, VEČERNÍ PROGRAM, který pohostí náš DJ, který se stará o nejlepší hudební pecky, osvětlení a spolupracuje s programovým vedoucím který zajistí večerní hry a zábavu 🎊. Navštíví nás také DOBROVOLNÍ HASIČI z Českého Dubu  👨🏼‍🚒 a dále budeme BATIKOVAT 🎨, UZLOVAT lana, chodit na KOUPALIŠTĚ 🏊‍♀️, SPORTOVAT ⚽️🏀🏈,  promítneme si LETNÍ KINO, při kterém nás navštíví stánek s cukrovou vatou, a hrát spouuustu ODDÍLOVÝCH HER o krásné věcné ceny a diplomy, které si pro děti připravili vedoucí 🏆🥇

Tak přihlaste své děti, ať zažijí nezapomenutelné léto plné zábavy, her a radosti. Těšíme se na Vás 😍.


14.7.2021

COVID-19 🦠

Na náš tábor dle aktuálních opatření vlády můžeme přijmout pouze táborníka, který splňuje tyto podmínky:

  • negativní antigenní test starý max. 3 dny (7. den ale táborníka budeme muset přetestovat-přijede tým antigenního testování z Trutnova od Jedničky, kteří provádí odběry ze slin)
  • negativní PCR test starý max. 7 dní (přetestování nebude potřeba)
  • minimálně 22 dní po první očkovací dávce proti Covid-19
  • potvrzení o prodělání Covidu-19 v posledních 180 dnech

1.7.2021

LETNÍ KINO, UZLOVÁNÍ, KOUPALIŠTĚ 🤩

Co vás ještě na našem táboře čeká? No nuda rozhodně ne. S táborovými vedoucími připravujeme krásný program, na který se těšíme nejen my-dospěláci, ale určitě by měly i všechny děti. Jako na každém správném táboře uspořádáme letní kino 📽 🌛 a dokonce i s občerstvením. K dispozici bude cukrová vata 🍭 🍿 a i malý bufet, který bude otevřen nejen na tento večer.

V okolí areálu jsou krásné lesy, kam se určitě nejednou půjdou hrát oddílové i celotáborové hry🌲 . No, máme toho vymyšleného hafo. Táborníci se naučí také například vázat uzle. V blízkosti areálu se nachází městské koupaliště, kam naši táborníci budou mít vstup zdarma. Pro nejmenší a neplavce bude přímo v areálu tábora ,,cibulový“ bazén. Takže hlavně nezapomeňte zabalit plavky 🏊‍♀️.

Těšíme se na vás. Už se nám to pomaličku, ale jistě blíží, pár míst však máme stále ještě volných. Tak neváhejte a přihlaste se 😍. 


1.6.2021

DEN DĚTÍ 🎈

Všem našim táborníkům, i všem dětem z celého světa přejeme krásný Mezinárodní den dětí 🌍🎈 👧🏻👦🏻.


26.5.2021

HASIČI 🔥🚒

Ani náš tábor neochudí návštěva hasičů. Dobrovolný hasičský sbor z Českého Dubu přijede dětem ukázat techniku, se kterou je seznámí a bude prostor i pro besedu, kde se děti budou moci ptát na otázky, které je zajímají 😉.

Jinak máme ještě volná místa, tak neváhejte a přihlaste se 🍀.  


12.5.2021

PŘEDTÁBOROVÁ SCHŮZE 😍

O víkendu jsme se sešli s táborovými vedoucími a praktikanty. Probírali se organizační věci, vytvářeli kulisy, plánovali program, stmelovali se, připravovali táborové divadlo a spoustu dalšího 🤠. Všichni vedoucí i praktikanti se už těší na srpen a na děti. Kromě programu, který bude pro celý tábor stejný, mají vedoucí připravené suprové hry pro daný oddíl, ke kterému děti budou dle pohlaví a věku přiděleny 😜.


10.5.2021

TÁBOROVÝ AREÁL 🏚

O víkendu jsme se s partou vedoucích byli opět podívat v našem krásném areálu v Českém Dubu. No posuďte sami. Je to nádhera 😍. Dokonce je odsud i výhled na Ještěd. Už se nemůžeme dočkat, až se s dětmi v srpnu uvidíme 😇. 


4.5.2021

TANČI DOKUD MŮŽEŠ... 💃🕺

Párkrát za tábor bude děti čekat táborová diskotéka, kde se budou hrát různé hry. Táborníci si vylosují MISS tábora, zpívat karaoke, hrát taneční hry, nebo uskuteční opravdickou módní přehlídnu a táborovou akademii 🤹‍♂️. Ale hlavně se bude zpívat, tančit a užívat si. S našim DJ se nikdo nudit nebude. Už teď dává do kupy pecky, které budou znít podvečerním areálem. No, každopádně je čas si pořádně zablbnout 😜.


21.4.2021

BATIKOVÁNÍ 🌈

Nezapomeňte svým dětem na tábor přibalit i bílé tričko. Budeme totiž batikovat. Každý táborník si pak zpátky domů doveze své jedinečné tričko s originálními vzory, které si vytvořil a navždycky bude mít památku 👕.


7.4.2021

STŘELBA NA TERČ 🔫

Děti budou mít jedinečnou možnost si zastřílet s replikami vojenských (airsoftových) zbraní na terč. Vystřelí si například z útočné pušky M4, odstřelovací pušky L96, záložní pistole M9 beretta, nebo ze samopalu MP5. Kdo se stane nejlepším střelcem tábora SVĚT a vystřílí nejvíce bodů 🥇 ?


4.3.2021

NOC PLNÁ STRAŠIDEL 👻

U nás nudu rozhodně nezažijete. Děti se jeden večer s námi vydají na STEZKU ODVAHY, která prověří jejich statečnost 💀. Mladší táborníky bude čekat CESTA Z POHÁDKY DO POHÁDKY, kde navštíví známé pohádkové bytosti 🤴. Všichni zúčastnění dostanou na konci odměnu🥇.  


28.3.2021

CELOTÁBOROVÁ HRA 🥇

Celotáborová hra, neboli CTH, nesmí chybět snad na žádném táboře. Ta naše, letošní, se povede v duchu ,,Cesta časem''. Děti díky STROJI ČASU prozkoumají jak časy z minulosti, tak i budoucnosti ⏳. Budou se hrát různé nápadité hry, soutěžit, vynalézat, objevovat a nejlepší družstvo na konci tábora získá putovní pohár Mistrů dětského tábora Svět 🏆. CTH bude během celého tábora doprovázet i tematické divadlo, které si pro děti připravili naši vedoucí a instruktoři 🎭. 


20.3.2021

TÁBORÁK S PŘEKVAPENÍM 🔥

U nás rozhodně nebude ani chybět pravý táborák. Rozpálíme oheň, opečeme si buřty, budeme zpívat a neochudíme doprovod na kytaru. Užijeme si super večer a na konci děti bude čekat překvapení 🎈 🎉.


17.3.2021

MOTOKROS NA NAŠEM TÁBOŘE!

V létě nám přijedou zpestřit program i borci z profesionálního motokrosového týmu SMX Racing team Rudník. Děti se můžou těšit na besedu se závodníky, ukázku výstroje jezdců a závodních strojů a ti nejhodnější se možná i svezou 😉🛵 . 


14.3.2021

TÁBOR 2021 😍! 

Ahoooj, zveme vás všechny na tábor Svět 2021. Bude se konat 1.8.2021 - 13.8.2021 v rekreačním areálu v Českém Dubu. Tak neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na vás, zažijeme spoustu zábavy 😍.